IZVJEĹ TAJI SA UTAKMICA

Prvi poraz u sezoni: Rekreativo oslabljen izgubio u Potkozarju

310671852 625058646003070 1512715130187408459 n

Dobri rezultati ekipe Rekreativa na startu sezone prekinuti su na gostovanju u Potkozarju, gdje je ekipa iz ?esme izgubila sa 2:1 od doma?e Sloge Nektar. Rekreativo je u prvih pet kola ostvario tri pobjede i jedan remi, dok je u jednom kolu bio slobodan. Otišao je Rekreativo u Ivanjsku oslabljen za pet prvotimaca koji imaju problema sa povredama i nije mogao više od ?asnog poraza.

Doma?i su poveli u 9 minutu golom Krpelj Zdravka, a poravnanje je donio ove sezone najefikasniji igra? Rekreativa Ognjen Radonji? u 29 minutu. Ipak, u drugom poluvremenu doma?i su postigli još jedan gol preko Karali? Dejana. i tako su nanijeli prvi poraz Rekreu ove sezone.

Trenera Vladimira Jeli?i?a može da raduje velika borbenost ekipe, koja je pružila dobru partiju, iako je bila oslabljena. To daje vjeru da ?e se Rekreativo vratiti pobjedama ve? za vikend kada u ?esmu dolazi Gomionica od 15:30 ?asova. Do?ite da nas podržite!